• 1

  Fairy Tale Photo

  svatební fotograf

 • 2

  fotografie

  momentů

 • 3

  profesionální

  souznění

 • 4

  detaily

  barev

 • 5

  fotodetail

  detailů

 • 6

  doprovod

  životem

 • 7

  radost

  z výsledku

 • 8

  profesionální

  služby

 • 9

  harmonii

  prostředí

 • 9a

  okamžik

  soukromí

 • 9b

  profesionální

  přístup

 • 9c

  přesnost

  a ostrost

 

Nejvíc Vás zajímá, jak vše probíhá. 

Během svatební schůzky nebo po delším rozhovoru po telefonu si domluvíme veškeré detaily. Každá svatba je unikátní a proto ani nás nemine příprava. Přeci jen každý budoucí manželský pár má svou vlastní představu, a právě té bychom se rádi co nejvíce uzpůsobili.

Přípravy

Samotné focení příprav je nejlepší začátek pro to, jak se blíže poznat. Začnete si uvědomovat, že i fotografové jsou jen lidé a hlavně jsou někým, kdo s Vámi bude po celý Váš jedinečný den.

Vždy se snažíme případnou nervozitu a strnulost rozpustit přátelskou atmosférou. Jedině tak můžeme zachytit přirozený a krásný úsměv, který dodá Vašim fotkám nový rozměr.
Přípravy jsou zároveň přípravami i pro nás. Focení je klidné a prozatím se nikam nespěchá, proto postupně zachytíme celý proces „svatební proměny“.

Hostina a výzdoby

Naší výhodou je to, že jsme dva a tím pádem se můžeme i rozdělit. Náš standardní postup je takový, že zachytíme Vaší pracně vyzdobenou svatební tabuli ale zároveň je jeden z nás stále s Vámi. Ovšem každá svatba je jedinečná a podle situace se vždy přizpůsobíme.

Fotografování a natáčení obřadu

Pokud máte zájem o video z obřadu, tedy čisté, nesestříhané video ve výborné kvalitě, tak i to je možné. Jeden fotograf se tak po dobu obřadu stane kameramanem, který zachytí všechny důležité momenty (Vaše „ano“, prstýnky, polibek a vše, co k Vašemu obřadu patří).

Jsou chvíle, při kterých nám můžete pomoct i Vy sami. Prstýnky můžete nasazovat pomalu a tím pádem nám umožníte lépe zachytit ten správný moment. Polibek nemusí být jen letmý a rychlý. Tento okamžik si rozhodně užijte a dovolte nám ho tak zaznamenat se vší parádou.

Skupinové foto

Po obřadu a gratulacích následují skupinové fotografie se svatebčany, pro které se vždy snažíme vybrat nejvhodnější místo. Ženich s nevěstou jsou v tu chvíli hlavním středem zájmu, a proto je zapotřebí trpělivost, než si každý dopřeje svou společnou fotku.

Portréty novomanželů

Následuje to nejočekávanější - focení nádherné nevěsty s krásně ustrojeným ženichem.
Jestliže chcete fotit v místě obřadu a jiná možnost pak není, poradíme si se vším, ovšem sluníčko nepřesuneme.

Pokud je slunce v pravém poledni a míří na nás ze shora, jsou to pro fotografa nejnáročnější podmínky a někdy je téměř nemožné najít stín a dobré místo pro krásnou fotku.

Osobně doporučujeme udělat si čas kdykoliv po obřadu, kdy sluníčko nebude naším „nepřítelem“. Jedině tak budete záruku nejkrásnějších fotografií a vězte, že pro krásnou fotografii se my jako fotografové nebojíme zajít „bojových podmínek“.

Hostina, krájení dortu a reportáž tance

Zbytek fotografování probíhá průběžným focením nejrůznějších okamžiků (tanec, zábava, program apod.), které jsou nedílnou součástí svatby. Můžeme Vás ujistit, že u žádného nechybíme.

Po svatbě

Vybrané a upravené fotografie od nás obdržíte do 30ti dnů od Vašeho velkého dne. Předáváme je pomocí galerie Dastax, kde si můžete fotografie ihned zadat k tisku. Rovněž můžete předat odkaz rodičům, nedočkavým babičkám, příbuzným a známým. Všichni si pak mohou fotografie stáhnout a prohlížet.

Naše doporučení

Pokud svatbu teprve zařizujete, můžeme Vám z naší zkušenosti dát doporučení na svatební koordinátorku.

Co Vám můžeme dále nabídnout?

Fotíme vlastně vše! Toto jsou jen základní kategorie ...

 • Na co si nás lze objednat?

  Na co si nás lze objednat?

  Nebojíme se žádné výzvy, každý Váš okamžik je pro nás novou výzvou a také k němu tak přistupujeme. Proto pro nás neexistuje žádná výzva, které bychom se nedokázali chopit rukou profesionála.
  Sledujte nás na na sociálních sítí a přesvěčte se o kvalitách našich služeb z pohledu spokejených zákazníků.
 • Potréty

  Potréty

  Fotografie Boudior & Glamour potrhují ženskost a smyslnost mužů, nesou známky tajemna. Ukáže málo, ale vyvolá hodně.
  Potřebujete se seznámit, přitom poukázat na vlastní ženskost a přitom zůstat sofistikovaně tajemná?
  Jsme tu pro Vás!
 • Cosplay

  Cosplay

  COSPLAY je trendem dnešní doby. Jedná se o focení v kostýmech či převleku. Pořízené fotografie mají nádech jiné atmosféry, čímž přinášení i jinou perspektivu nevšedního pohledu.
  Oslovte širší spektur Vašich sledovatelů pořízením takovéhoto druhu fotografie a kladný výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!
 • Události a akce

  Události a akce

  Konzerty, soutěže, firemní vyčírky... Jedná se o události který se neopakují a proto si zaslouží zachování jedinečných okamžiku v podobě fotografie. Nebojte se nás kontaktovat a sestavíme Vám nabídku na míru.
  To nejdůležitější pro pořádné zdokumentování konzertu či večírku je kvalitní technika! My ji máme a proto se nemusíme bát tmavých a zvlášť světelně náročných situací. Nebudeme obtěžovat bleskem a přesto vzniknout krásné snímky.
 • Okamžiky života

  Okamžiky života

  Naše služby nejsou pro nikoho omezující. Dokonale podchytíme každý okamžik a v profesionální kvalitě ho přeneseme na papír.
  Když někoho práce baví, tak jako nás, dokážeme "vyčarovat" zázraky i tam, kde byste je nikdy nečekali.

Proč se rozhodnout pro nás?

Profesionální fotograf je základní volbou pro vaše vzpomínky

Zkušenosti

V oblasti fotografování nejsme nováčci.
Naše fotogalerie je toho důkazem,
spokojenost zákazníka je pro nás zásadní.

Technika

Každý profesionální fotograf má
profesionální vybavení pro svou práci.
My ho máme!

zábava

Naše práce nás baví a žene kupředu.
Kvalita se smyslem pro okamžik se nedá
nahradit.

 

Chcete být informování o novinkách

odběrem Vás můžeme informovat o nových galeriích